Forumul Aliantei Romania Universul 2&3&4 Ogame.ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Forumul Aliantei Romania Universul 2&3&4 Ogame.ro
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 propunere de interes comun

In jos 
AutorMesaj
nicholas
Vizitator




propunere de interes comun Empty
MesajSubiect: propunere de interes comun   propunere de interes comun Icon_minitimeMar Iun 10, 2008 10:47 am

salutare..sunt diplomat in alianta lordz..am incercat sa va gasesc pe u2 dar nu mi-a raspuns nimeni..noi propunem sa incheiem un pact cu voi, sa constituim un bloc de front comun cu voi si aliatii vostrii ma refer la faptul k blocul va contine urmatoarele aliante romania/corvin/roforce/lordz..voi oricum aveti aliante cu roforce si cu corvin..momentan suntem in negocieri cu ei...roforce deja si-au dat acordul prin maidanezul( margelatul e in vacanta)..am vbit cu gabriel si dimineata din corvin si incearca sa se puna de acord cu colegii lor..unii dintre voi ma mai stiu ..am avut odata aceleasi probleme..avem aproape aceiasi inamici comuni..voi si colegii din roforce si corvin sunteti singuri cu care nu am avut niciodata probleme..in plus ne-am mai ajutat cu cativa dintre voi..dak sunteti de acord..va rog sa-mi trimiteti mesaj pe u2..acolo joc cel mai mult..
Sus In jos
 
propunere de interes comun
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Aliantei Romania Universul 2&3&4 Ogame.ro :: Diplomatie :: Propuneri aliante sau PNA-
Mergi direct la: